Turecko, Golfová dovolená

Golf Turecko posunul mezi ráje, kde golfový hráč najde vše, po čem touží. Golf v Turecku můžete hrát na patnácti špičkových golfových hřištích, z nichž některá jsou umístěna na pobřeží Středozemního moře a jsou lemovány impozantními piniovými alejemi a eukalypty.

Čtyři z golfových hřišť v tureckém Beleku dokonce patří mezi top golfová hřiště v Evropě. Většina hřišť leží blízko u sebe, a tak jich při golfové dovolené v Turecku můžete vyzkoušet více. Ohromí Vás tak například hřiště Lykia vybudované ve skotském stylu anebo jednodušší golfové hřiště Antalaya Golf Club s 19 jezírky.

Klimatické podmínky pro golf v Turecku jsou ideální na podzim a na jaře, kdy teploty dosahují velmi příjemných 20 °C. Naopak v létě teploty vystoupají i na 40 °C. Golfovou dovolenou v Turecku si užijí i rodiny hráčů, téměř všechny hotely jsou umístěny na pláži a mají také své bazény či dokonce aquaparky.

Pokud tedy hledáte spojení překrásných a bezkonkurenčních golfových hřišť – bez ohledu na to, jaká je Vaše úroveň hry – a pětihvězdičkových luxusních hotelů za rozumnou cenu, vydejte se na golfovou dovolenou do Turecka.