Thajsko, Golfová dovolená

Thajsko je známé jako dokonalé exotické místo pro běžné turisty, avšak je i místem, kde můžete strávit svoji golfovou dovolenou a rozhodně nebudete litovat. Golf Thajsko posunul mezi destinace s neutuchající popularitou už od začátku minulého století. Dnes můžete na golfové dovolené vyzkoušet více než 260 golfových hřištích exkluzivních úrovní, z nichž se většina nachází v blízkosti velkých měst – Bangkok, Pattay, Phuket, apod.

Většina resortů může hráčům golfu nabídnout zajímavé a rozmanité hřiště všech úrovní. Navíc jsou hřiště mezi sebou propojeny a Vy si tak můžete během své golfové dovolené vyzkoušet několik hřišť i v různých částích Thajska.

Golf Thajsko posouvá mezi celoročně navštěvované destinace. Díky klimatickým podmínkám můžete hrát golf po všechna roční období, protože i období deštné sezóny je vhodné pro turismus, prší totiž většinou jen krátkou dobu či přes noc. Kvalita hřišť, nadstandartní služby, vstřícnost a ochota personálu a také exotická kultura a uchvacující příroda učiní Vaši golfovou dovolenou nezapomenutelnou.