Řecko, Golfová dovolená

Řecko je zemí s bohatou a dlouho historií, která turisty láká zejména na tisícileté monumentální památky. Golf Costa Navarino dlouho neovlivnil. Od roku 2010 však na jižním Peloponésu vyrostla nová golfová destinace Costa Navarino, kde naleznete dvě exkluzivní golfová hřiště Dunes a The Bay s překrásnými výhledy na zátoku Voidokilia, řeky ústící do moře či antickou Akropoli. Svoji golfovou dovolenou můžete strávit v jenom ze dvou krásných hotelů The Romanos a The Westin.

Golfový komplex Costa Navarino se skládá nejen z hřišť, ale i z obchodního centra, restaurací, kaváren, kina a také dětských atrakcí. Během doby, kdy Vy budete hrát golf v Costa Navarino, se tak nebude nudit nikdo z Vaší rodiny. Vedle komplexu Costa Navarino se nacházejí další tři golfové lokality, které tak nabízejí rozličné herní povrchy, reliéfy a také panoramatické výhledy.

Golfová dovolená v Costa Navarino je je nejlepší na jaře, kdy teploty dosahují příjemných 20 °C a Vy můžete obdivovat nádherné odstíny zelené přírody, zejména pak několik tisíc staletých olivovníků, které nechal majitel Costa Navarina do komplexu přesadit.